Livemocha

Livemocha

İnternet üzerinden sıkılmadan, görerek, konuşarak,yazarak, okuyarak, izleyerek yabancı dil öğrenmek isteyenler için ideal bir online yabancı dil eğitim sitesi. Site istediğiniz yabancı dili öğretirken, oyunlar, çeşitli testler, eşleştirmeler ile sıkılmadan öğrenmenizi sağlarken, diğer üyelerle iletişime geçerek konuşarak öğrenmenize de yardımcı olmaktadır. Ücretsiz üyelik ile  başlangıç seviyesi ve orta seviye kullanıcılar için üyelik sistemi sunan livemocha, [...]

İnternet üzerinden sıkılmadan, görerek, konuşarak,yazarak, okuyarak, izleyerek yabancı dil öğrenmek isteyenler için ideal bir online yabancı dil eğitim sitesi. Site istediğiniz yabancı dili öğretirken, oyunlar, çeşitli testler, eşleştirmeler ile sıkılmadan öğrenmenizi sağlarken, diğer üyelerle iletişime geçerek konuşarak öğrenmenize de yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz üyelik ile  başlangıç seviyesi ve orta seviye kullanıcılar için üyelik sistemi sunan livemocha, ileri seviyedeki kullanıcılar için ve daha gelişmiş özellikler için aylık ve yıllık olmak üzere belirli bir ücretlendirme sistemi oluşturmuştur.

Ayrıca profesyonel dil öğretimi yapan öğretmenler için ise hazırladıkları ücretli dersleri internet üzerinden paylaşma imkanı veriyor livemocha.

Cevap Yazın