Busuu

Busuu

Yabancı dil öğrenmek isteyenler için ideal bir yabancı dil öğrenme topluluğu. Üyelerin interaktif dil dersleri ile online dil öğrenebildikleri platform. Sitede yazma alıştırması, kelime dağarcığı eğitimi, öğrenme alanı, sohbet alanı, alıştırmalar gibi öğrenme alanları bulunmaktadır. Kullanıcılar alıştırma yaparak öğrenirken,  yaptıkları alıştırmalar o dili konuşan diğer üyeler tarafından görüntülenip düzeltilebiliyor.  Böylelikle kullanıcı pratik yaparak hatasını gideriyor. [...]

Yabancı dil öğrenmek isteyenler için ideal bir yabancı dil öğrenme topluluğu. Üyelerin interaktif dil dersleri ile online dil öğrenebildikleri platform.

Sitede yazma alıştırması, kelime dağarcığı eğitimi, öğrenme alanı, sohbet alanı, alıştırmalar gibi öğrenme alanları bulunmaktadır.

Kullanıcılar alıştırma yaparak öğrenirken,  yaptıkları alıştırmalar o dili konuşan diğer üyeler tarafından görüntülenip düzeltilebiliyor.  Böylelikle kullanıcı pratik yaparak hatasını gideriyor. Alıştırmaların çeşitli etapları bulunuyor.

Cevap Yazın